Johnbull 10 Mai 2013 cu 100 usd nu poti sa faci nimic, doar sa-i pierzi Singurulpflege castiga e brokerul tau Sigur, vei zice ca astia iti permiti sa-i pierzi Eu zic ca daca - ti permiti sa-i pierzi, mai bine da-ich unui copil sarman pe strada, unui batran Pflege-si seltsam in batista banutii de paine, decat sa-i dai unor escroci Pflege traiesc din sperantele oamenilor si din propriile Reclame mincinoase Daca aveai minim 5k-10k, poate aveai o sansa, dar 100. iulik 10 Mai 2013 macar se obisnuieste cu emotiile. Mister Black 10 Mai 2013 Daca tranzactionezi microloturi atunci valoarea unui pip pe perechea Eur USD este de 0.1. Daca folosesti Zeitrahmen-ul de 5 Minuten poti sa tranzactionezi un microlot cu un stop de 10 pips si un Ziel de 10 Pips deci un risc de 1 pe tranzactie. Adica un risc de 1 din cont, ceea ce este foarte OK. Este de o mie de ori mai bine decat sa stai la nesfarsit pe demo cum fac unii experti pe aici. Cel putin castigi experienta reala si intelegi ce Inseamna emotiile. Daca risti doar 1 din cont pe tranzactie o sa treaca mult timp pana termini contul Oricat de Prost ai tranzactiona, tot nu vei pierde intr-una, o sa mai si castigi cateodata Doar sa ai grija ca brokerul sa aiba un verbreitung de maxim 1 Pip pe Eur USD si sa tranzactionezi doar 1 Mikrolot Pe Zeitrahmen mic (5 Minuten) , Altfel pe Zeitrahmen mai mare trebuie sa folosesti un stop mai mare de 10 pips, deci vei fi nevoit sa cresti riscul pe tranzactie, adica vei distruge schnell contul. Aly 10 Mai 2013 Multumesc pentru raspunsuri. In ceea ce priveste platforma, bin inteles ca la fiecare referal se castiga bonusuri, crescand astfel suma castigata prozentual. Un prieten mi-a propus sa ma inscriu, spunand ca imi administreaza el contul si sa ii dau un procent din suma, in sensul ca eu nu voi Gesicht nimic pentru castiguri. Bin cochetat cu forexul, insa din lipsa de timp nu m-am ocupat foarte mult si propunerea acestui prieten imi surade in sensul ca el mi-a zis ca pe langa faptul ca va castiga si el, ma ajuta si pe Mine. Ce intelegi prin riscuri pentru aceasta suma Cand am zis risc, m-am referit la faptul ca etoro castiga la verbreiten si intrebarea era daca risc sa pierd banii. Apollo 10 Mai 2013 Eu iti recomand sa citesti aici Iar ca o parere personala, nu-ti Topf Spune decat ca tot ce sind legatura cu forexul este alunecos. Diferenta intre smecherii Pflege te aburesc cu vrajeala ca sa-ti fure banii cu acordul tau si brokeri, este ca cei din urma o Gesicht legal. Daca tu crezi bancile cand iti gesponnen ca se gandesc la binele tau, atunci ar trebui sa crezi si brokerii. Doi Brokeri nu m-au contactat in incercarea de a ma fraieri si a-mi fura banii. Oanda si IBFX. Deci avem si exklusiv dar majoritatea vor sa te fraiereasca. Restul au fost ca niste tantari enervanti Johnbull 10 Mai 2013 se pare ca nu prea avem sanse impotriva lor. Dar Speranta moare ultima, de regula odata cu posesorul Aly 10 Mai 2013 Da. Eu tot nu m-am hotarat Denielmds 10 Mai 2013 Pai atunci poate ar fi bine sa ramai asa nehotarata macar vreo 2, 3 luni si sa rasfoiesti un pic forumul ca sa vezi cu ce se mananca forexul. Daca si dupa asta tot te hotarasti sa te urci in carusel (si probabil O vei Gesicht) iti recomand sa-ti manageriezi tu contul, macar stii ca o faci cu mana ta (prietenul tau n-sind nici o treaba daca nu ti-a spus ca n-ai ce sa faci cu 100 de coco pe aici) Entarii contradictorii despre TeleTrade Marin Neacsu la 2 Iunie 2008, ora 11:41 Inka o firma de Forex Pflege Inseal Clientii Firma Teletrade ofera cursuri de Forex in 2 Modul, primul modul este gatuit - partea de teorie, iare cel de-al doilea modul - Partea praktikum Se plateste - 600ron In modulul de teorie nu se invata Stute lucru, iar profesorii nu cunosc teorie nici pentru ei daramite pentru ai invata pe altii. Lectiile sunt foarte sarace in andauernd iar daca ai intrebari - raspunsurile le vei primii cica la cursul praktisch. La partea praktika de fapt singurul lucru Pflege te invata este cum sa utilizezi platforma lor de tranzactionare si cam atat. Katze despre indicatorii nu se spune decat ca exista si ii poti folosi dupa bunul plac La sfarsitul cursului te cheama cica sa discuti cu unul din sefi - Pflege de fapt este un profesor de la alta grupa si incerca sa te convinga sa investesti banii pe piata forex - pe Motiv ca esti unul dintre cursantii foarte buni si ai obtinut rezultate f bune, chiar daca ai iesit in pierdere pe demo Iar daca cazi in plasa si investesti o sa ai o pierdere de cateva mii de euro pt ca bineinteles nu ai cum sa cunosti piata dupa numai cateva saptamini de cursuri platte prezentate si cu informatie vaga. Marcel Bezer la 2 Iunie 2008, ora 17:07 Un raspuns pentru d-ul Neacsu Marin. Numele meu este Marcel Bezer si sunt manager la aceasta companie. Persönliche nu va cunosc si nici nu v-am gasit in baza de date ein celor Pflege au urmat cursul. Daca, totusi, se constata ca ati frecventat cursurile noastre si ca serviciile oferite de noi nu s-au ridicat la nivelul asteptat, va invitam la sediul firmei pentru eine clarifica situatia. Continuu incercam sa imbunatatim metodologia de predare si calitatea cursului printr-un sistem de Feedback aplicat tuturor teilnehmenden. Pot sa va demostrezi prin acte (chestionarele completate de teilnehmende pe parcursul instruirii-vreo 300 la numar) ca va inselati katus erwähnende kurs trainingle este sarac si ca la partea praktikum se invata doar cum se foloseste platforma. Daca ati fi zitat atent articolul, ich erwähne ca: Trainingsnostru ofera elementele de baza, nu ofera produsul finit. Pe baza lui se poate cladi acea abordare personala specifica, se poate adapta profilul si strategia de tranzactionare. Cine va zice ca va vonera sau va vinde o stratetigie de tranzactionare, Sorgfalt sa va aduca Profitur peste noapte, acela defapt, sind intentia sa va insele. P. S. Si mai am o rugaminte la dvs Sa-mi spuneti cine s-a dat trieb sef in cadrul firmei ca sa va convinga sa deschideti un cont real. Va garantez ca va restitui banii pentru curs (daca se constata ca ati urmat cursurile noastre si ca aceasta persoana exista) All-In Cz la 3 Iunie 2008, ora 12:39 domnule neacsu esti in necunostinta de cauza. Topf sa sicher cu toata raspunderea ca acolo este o echipa de profesionisti si ca pe parcursul celor trei saptamani nimeni nu a incercat sa ma convinga sa joc pe bani reali. In plus am avut si sansa deosebita sa fiu trainuit de Marcel Bezer caruia ii übertragen salutari si grüne pips. Alin) Bogdan Dragan la 16 Noiembrie 2008, ora 21:54 Bogdan ma numesc si nu stiu ce ai incercat sa faci tu acolo dar, o sa te corectez putin la ce ai afirmat mai sus. Eu cu alti cativa oameni, am fost la cursul celor de la Teletrade, nu lucrez cu ei nu am treaba cu ei Dar respektieren un om de acolo si acela e Marcel Bezer. Platesti 600 RON si ei te invata hmm abecedarul, te invata sa citesti A B C D E inceputul. Daca tu ai crezut ca dupa 4 saptamani Pflege le faci acolo ajungi miliardar. Pfiuu permite-mi sa iti dau un sfat uita de FOREX. Wieder, te corectez, te invata MT4, nu e platforma lor, este cel mai bun weich ca sa incepi sa iti faci previziuni si sa incepi sa iti dai seama in ce parte se duce un curs si ce ar trebui sa faci. MT4 este folosit de foarte multe firme Pflege sunt im Geschäft-ul asta de FOREX. Altceva in Pflege Te Pot contrazice este ca la nici unu din cei pe Pflege i-am cunoscut la sf cursului nu ein primit kleine Talk-ul pe Pflege l-ai insirat tu acolo. Si se vede ca, in ciuda cursului de la ei, tot nu ai invatat nimic, de ce. Pentru ca teletrade nu este o firma buna pentru un inzeptator pentru ca au spredul la crossuri mare si ai nevoie si de mai multi bani ca sa te joci la ei, nu poti juca cu 300 etc. cel putin pt Mine, poate pentru altii este o Buna alegere depinde Bevorzugen alta firma cu alta platforma de tranzactionare, dar tot MT4 este de baza pentru ca acolo vad ce sa fac si cum. In endgültig, multumesc Marcel ca mi-ai aratat multe chestii de unde sa plec si ce sa invat, multumesc Teletrade ca au cursul si mi-au dat un punct de pornire si recomand cursul tuturor Pflege vor sa investeasca in ei niste bani la inceput, Iar pentru restul in loc sa carcotiti aiurea mai bine da-ti un search pe google si cititi de acolo si voila nu va mai vonuscati aiurea. Inapoi la articolul Lungul Trommel al forexului catre profitabilitieren
Chart Grundlagen (Candlesticks) Nun, da Sie einige Erfahrung und Verständnis in Devisenhandel haben, werden wir beginnen, diskutieren ein paar grundlegende Werkzeuge, die Forex-Händler häufig verwenden. Aufgrund der schnellen Natur und Hebelwirkung im Devisenhandel, viele Forex Trader halten Positionen nicht für sehr lange halten. Zum Beispiel können Forex Day Trader eine große Anzahl von Trades an einem einzigen Tag einleiten und dürfen sie nicht länger als ein paar Minuten halten. Beim Umgang mit so kleinen Zeithorizonten. Ein Diagramm und unter Verwendung der technischen Analyse sind effiziente Werkzeuge, weil ein Diagramm und die zugehörigen Muster eine Fülle von Informationen in einer kleinen Zeitspanne anzeigen können. In diesem Abschnitt werden wir die Leuchter-Chart und die Bedeutung der Trends zu diskutieren diskutieren. In der nächsten Lektion, gut in eine gemeinsame Chart-Muster namens Kopf und Schultern. (Day Trading könnte Ihre Tasse Tee, die Sie vielleicht lesen möchten, ...
Comments
Post a Comment